Yakındaki etkinlik ve organizasyonlar…

30. Anfaş Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı

Gastro Antalya Uluslararası Gastronomi ve Mutfak Yıldızları Buluşması

PASTAD & İZPAD Kahvaltı Organizasyonu

36. Mengen Aşçılık ve Turizm Festivali

13.03.2024 – Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Mansur Yavaş’ın iftar davetine katılarak, gastronomi alanındaki çalışmalara tam destek vereceğimizi ifade ettik ve kendisine Anfed plaketini sunduk. Şehrimizin lezzet kültürünü ve gastronomi potansiyelini geliştirmek adına işbirliği ve desteğimiz devam edecek. Görsel için tıklayınız.

09.01.2024 – 30. Uluslararası Anfaş Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı lansman toplantısı Antalya Sanayi Odası’nda ATSO Başkanı Sn. Ali Bahar ve ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ali Bıdı himayelerinde yapılmış, toplantıda 30. Yıl Değişim konseptinin sunumu gerçekleştirilmiştir. Fuarla ilgili çalışmalarımızı titizlikle yürütmeye devam ediyoruz. Görsel için tıklayınız.

18.11.2023 – GastroAntalya Uluslararası Gastronomi ve Mutfak Yıldızları Buluşması başarıyla gerçekleşti. Tüm derneklerimize katkılarından dolayı teşekkür eder, organizasyon sahibi Akdeniz Gastronomi ve Mutfak Yıldızları Derneği’ni tebrik ederiz. Görseller için tıklayınız.

20.10.2023 – Bu yıl otuzuncusu düzenlenecek olan ANFAŞ Uluslarlarası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı’na Anadolu Aşçılar Federasyonu olarak paydaş olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Antalya için Kasım ayında gerçekleştireceğimiz Türkiye’nin en büyük aşçılık yarışması olan GastroAntalya‘dan sonra, bir imza da 2024 Şubatında atacak olmanın gururu ile Antalya’ya ve Antalya’nın gastronomisine sahip çıkıyoruz.

18.10.2023 – GastroAntalya Uluslararası Gastronomi ve Mutfak Yıldızları Buluşması bu sene 15-18 Kasım 2023 tarihleri arasında Cam Piramit Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olup Federasyonumuz organizasyona destek verecektir.

02.09.2023 – 36. Mengen Uluslararası Aşçılık ve Turizm Festivali 7-8 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup Federasyonumuz organizasyona destek verecektir.

02.04.2023 – Federasyonumuzun 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş olup, Tamer ÖZKAN oybirliği ile federasyon başkanı olarak seçilmiştir. Kendisini tebrik ediyor, başarılı bir yönetim dönemi diliyoruz. Genel Kurul’a ilişkin görüntülere buradan ulaşabilirsiniz.

14.03.2023 – Federasyonumuzun 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 2 Nisan 2023 Pazar günü Ankara Ticaret Odası (ATO) MEclis Salonu’nda 10.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Tüm delegelerimize ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.

27.12.2022 – Anadolu Aşçılar Federasyonu faaliyetine başlamıştır. Başkan Tamer Özkan ile yönetim kurulu üyelerimizden Ayhan Gökdemir, İsmail Bozdemir ve Halil Eroğlu resmi işlemleri tamamlayarak sektörümüz için büyük bir oluşumun temelleri atılmıştır. Hayırlı ve uğurlu olsun! Kuruluştan enstantaneler için buraya tıklayınız.